Osmosis, przełomowa marka, wprowadziła opatentowaną, ekskluzywną technologię pielęgnacji skóry i dobrego samopoczucia, dążąc do holistycznego przywrócenia skórze młodzieńczego i wolnego od toksyn środowiska. Rezultaty, które osiąga w leczeniu starzenia, trądziku różowatego, skóry skłonnej do wyprysków i innych problemów skórnych, są niezrównane.

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ

Marka Osmosis promuje zdrowie i dobre samopoczucie, koncentrując się na holistycznym podejściu do leczenia. Traktuje każdy aspekt zdrowia skóry z największą troską, unikając jej uszkodzeń.

Oferuje innowacyjne produkty i zabiegi do pielęgnacji skóry, które:

  1. Są wzbogacone o opatentowane składniki aktywujące naprawę skóry.
  2. Korzystają z zaawansowanych systemów dostarczania o jakości farmaceutycznej.
  3. Efektywnie leczą trudne problemy skórne, z którymi inne metody często nie mogą sobie poradzić.

Ponad 15 lat temu, pionierska wizja założyciela marki, doktora Bena Johnsona, zainspirowała do działania. Jego idee zmotywowały do stworzenia linii produktów do pielęgnacji skóry, łączących naturalne składniki z innowacyjnymi formułami opracowanymi przez lekarzy. Te rozwiązania są naukowo potwierdzone, bezpieczne i nietoksyczne.

Wyniki badań klinicznych oraz zdjęcia przed i po zabiegach jasno potwierdzają skuteczność wykorzystywanych metod, demonstrując, jak jej holistyczne podejście wprowadza pielęgnację skóry w nowy wymiar.

EFEKTY PRZED I PO

OPATENTOWANE TECHNOLOGIE OSMOSIS
LIPOSOMALNY SYSTEM DOSTARCZANIA

Wszystkie składniki są pokryte liposomem zwanym fosfatydylocholiną, który, jak wykazano, zwiększa penetrację produktu o 600%. Fosfatydylocholina jest wyjątkowym fosfolipidem ze względu na swoją strukturę: główkę choliny i łańcuchy niezbędnych kwasów tłuszczowych, które są podobne do naszych błon komórkowych. 

TECHNOLOGIA PALCA CYNKOWEGO

Palce cynkowe są wykorzystywane przez wszystkie komórki do naprawy i tworzenia DNA, RNA i białek. Składają się z atomu cynku, który łączy dwie pętle białka, tworząc „palec”. Nasza technologia palca cynkowego wykorzystuje kluczowe składniki palców cynkowych, które stymulują ich tworzenie i aktywację w skórze. Powoduje to zwiększoną naprawę DNA i gojenie się ran.

CZYNNIKI WZROSTOWE

Czynniki wzrostu są wytwarzane przez organizm w celu kontrolowania wzrostu, podziału i dojrzewania komórek. Regulują podział i produkcję komórek. Kiedy w produktach wykorzystuje się czynniki wzrostu, mają one dwie główne zalety: chronią skórę i stymulują wzrost nowych komórek. Czynniki wzrostu wydzielane przez dorosłe ludzkie komórki macierzyste korzystnie wpływają na wszystkie schorzenia skóry.

EGZOSOMY

Komórki wytwarzają egzosomy w celu pakowania i ochrony czynników wzrostu i cytokin w celu skuteczniejszego dostarczania. Egzosom to inteligentna „mikrosfera” zawierająca cząsteczki (peptydy i polisacharydy) posiadające specjalne właściwości związane z ruchem, nawigacją i celowaniem. Może z łatwością przemieszczać się przez tkanki i dostarczać zawartość do sąsiadujących komórek.