Oczyszczanie wodorowe to zaawansowany system pielęgnacji twarzy, pozawalający wykorzystać różne techniki, wpływające na zdrowy i piękny stan skóry. Specjalne urządzenie daje możliwości stworzenia atrakcyjnego rytuału piękna, składającego się z kilku etapów z zastosowaniem specjalnego urządzenia.

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ

ZESTAW PŁYNÓW HYDRAPURE DO HYDRABRAZJI/INFUZJI TLENOWEJ

Zdobywca głównej nagrody w konkursie Beuty Forum Awards 2020 za innowacyjność produktu oraz zabieg roku 2020!

WSZYSTKIE STOSOWANE W TRAKCIE ZABIEGU PRODUKTY ZOSTAŁY PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE ORAZ WPISANE DO REJESTRU OFICJALNEJ BAZY PRODUKTÓW KOSMETYCZNYCH CPNP

No.1 OCZYSZCZANIE
Zabieg polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym.
Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dzięki czemu ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry, gdzie dostarczany jest za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo usuwa martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę dogłębnie oczyszczoną.
Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Działając w głębi skóry łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. 

No.2 DETOX
Użycie roztworu na bazie hydrolatu lawendowego. który polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Posiada silne właściwości bakteriostatyczne, gojące, napinające i uspokajające. Pomaga w regeneracji naskórka i łagodzeniu obrzęków oraz zaczerwienień. Dodatkowo doskonale odżywia i odświeża skórę, poprawiając jej ukrwienie i zaróżowienie naskórka.

No.3 PEELING
Zastosowanie płynu z kwasem mlekowym, który zmniejsza grubość warstwy rogowej i reguluje odnowę komórkową. Użyty w tym stężeniu (10%) odpowiada za dogłębne nawilżenie skóry, poprawę jej elastyczności i jędrności. Lekkie działanie złuszczające powoduje spłycenie niewielkich zmian potrądzikowych oraz odblokowuje pory.

No.4 NAWILŻANIE
Wykończenie rytuału preparatem na bazie kwasu hialuronowego, który ma zdolność wiązania wody w skórze. Dlatego jego dodatek korzystnie wpływa na poziom nawilżenia, poprawę elastyczności skóry a co za tym idzie także redukcję zmarszczek. Jako jedyny produkt na rynku skierowany jest do pracy na skórze wokół oczu (górna i dolna powieka).