PERFECT PEEL

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY PEELING MEDYCZNY NA RYNKU

Perfect  Peel jest nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym średniogłębokim peelingiem przeznaczonym do wszystkich rodzajów skóry (fototypy 1-6). Synergistyczne połączenie niezwykle skutecznych składników w jednym peelingu umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów i zapewnia bezpieczeństwo stosowania.

Aplikacja peelingu jest praktycznie bezbolesne, nie wymaga wstępnego przygotowania skóry i zapewnia minimalny okres wyłączenia pacjenta. Peeling nie wymaga neutralizacji.

Perfect Derma Peel jest jedynym peelingiem zawierającym glutation – niezwykle silny antyoksydant, który nie tylko rozjaśnia i rozświetla skórę, ale także spowalnia proces starzenia i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.

Perfect Peel nadaje się do skóry w okolicach twarzy, oczu, piersi, dekoltu, dłoni, ramion i pleców. Zalecany jest do uzyskania poprawy kolorytu i faktury skóry.  Zmniejszenia i/lub całkowitej eliminacji przebarwień, zarówno posłonecznych jak i melasmy, oprawy wyglądu skóry trądzikowej przez zmniejszenie nierówności oraz widoczności porów. Odmłodzenia i napięcia skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Glutation (GSH) – „Mistrz” wśród antyoksydantów. Ma ogromne znaczenie dla ochrony skóry przed wolnymi rodnikami, powstałymi w wyniku działania promieni UV. Bierze udział w procesach oddychania komórkowego.
Kwas kojowy – ma działanie rozjaśniające i usuwające przebarwienia.
TCA – wykazuje działanie złuszczające oraz stymuluje produkcję kolagenu odbudowującego skórę.
Kwas salicylowy – ma silne działanie przeciwzapalne jak również cechuje się dobrą penetracją do gruczołów łojowych, dlatego jest on szczególnie skuteczny w przypadku skóry trądzikowej.
Fenol – zwalcza wolne rodniki, powoduje złuszczenie skóry i działa przeciwbólowo.
Witamina C – jest również antyoksydantem, dodatkowo rozjaśnia skórę oraz hamuje melanogenezę. Jest też niezbędnym składnikiem w procesie tworzenia kolagenu.
Kwas retinowy (pochodna witaminy A) – wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, hamuje meloanogenezę, pobudza pracę komórek skóry.

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ

Neoderma Bio-Peeling 

Neoderma zawiera specjalnie wybrane, bardzo czyste zioła, wodorosty, mięte pieprzową, nagietek, melisę, które poprawiają krążenie krwi, rewitalizując skórę, działają przeciwzapalnie.

Peeling posiada podwójne działanie mechaniczne i biologiczne zapewniające 100 procentowy efekt, który jest widoczny po pierwszym zabiegu. Jest terapią odpowiednią dla najtrudniejszych problemów. Troska o skórę, szczególnie w kontekście jej pojędrnienia, odświeżania, regenerowania i odmładzania dotyczy każdej z nas. Istota tego zabiegu polega na “odśrodkowej“ regeneracji skóry, jej złuszczeniu zależnym od techniki zastosowania samych ziół.

– trądzik
– blizny potrądzikowe
– tłustość skóry
– rozszerzone pory
– przebarwienia,
– piegi
– delikatne zmarszczki i bruzdy

– podrażniona lub skłonna do podrażnień skóra
– alergia na którykolwiek ze składników
– alergia na składniki
– opryszczka

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ

PRX-T33

Jest wyrobem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE klasy I, powstałym z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). PRX-T33® to nowa metoda biorewitalizacji skóry bez igieł, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10 letnich klinicznych badaniach doświadczalnych. Na rynku medycznym dostępny jest od 2007 roku. Produkt jest w trakcie rejestracji jako produkt leczniczy na trądzik, trwają badania kliniczne. Od 2007 roku zostało wykonanych ponad 100 tys. zabiegów.

– starzenie: rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała
– blizny atroficzne zanikowE
– melasma
– defekty skóry powstałe w wyniku fotostarzenia: gruba skóra, żółtawa, pomarszczona, przesuszona, wiotka

5-12 lat:
– blizny (ospa wietrzna, liszajec)

12-25 lat:
– zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)

25-35 lat:
– melasma
– rozstępy

35-45 lat:
– biorewitalizacja twarzy
– biorewitaliazcja ciała
– profilaktyka procesu starzenia się skóry
– zwiotczenie skóry biustu

45 lat:
– korekcja zwiotczałej skóry
– poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

– absolutne bezpieczeństwo stosowania
– można stosować przez cały rok, również w lecie
– wszechstronność stosowania w wielu defektach estetycznych
-duże zadowolenie pacjentów, którzy zgłaszają się na kolejne zabiegi
– nie wywołuje ani bólu, ani pieczenia jeśli jest stosowany na nienaruszoną skórę
– daje znakomite efekty jako samodzielny zabieg
– w połączeniu z innymi metodami działa jako „primer” zwiększając efektywność wszystkich innych zabiegów gabinetowych wykonywanych w tej samej sesji

– podrażniona lub skłonna do podrażnień skóra
– łojotokowe zapalenie skóry
– alergia na kwas kojowy
– alergia na lateks
– ciąża oraz okres karmienia piersią
– wypryski skórne
– opryszczka

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ

BIOREPEEL CL3

BioRePeelCl3, to innowacyjny wyrób medyczny będący dwufazowym, opatentowanym peelingiem o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i oczywiście peelingującym. Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów. BioRePeelCl3 składa się z dwóch faz.

– głęboka rewitalizacja skóry
– przywrócenie napięcia i elastyczności skóry
– redukcja zmarszczek
– wyrównanie kolorytu skóry i redukcja przebarwień
– okurczenie porów
– seboregulacja i ograniczenie nadmiernego łojotoku

– podrażniona lub skłonna do podrażnień skóra
– alergia na którykolwiek ze składników
– alergia na lateks
– ciąża oraz okres karmienia piersią
– opryszczka

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ